THE 2-MINUTE RULE FOR Гроші

The 2-Minute Rule for Гроші

The 2-Minute Rule for Гроші

Blog Article

Величезне значення має також подільність. Здійснювати придбання дрібних товарів практично неможливо, використовуючи великі неподільні гроші.

Крім того, ця функція дозволяє допомагати зовнішнім партнерам.

Згадаймо приклад про малюків, під час гри «розплачуються» фантиками.

Важливим механізмом, покликаним вирішувати таке завдання, виступає грошово-кредитна політика. Вона реалізується Нацбанком країни, що випустила грошову одиницю.

В кінцевому підсумку обсяг платіжних засобів, які надаються позичальникові, пов'язується з потребою фінансового обороту в коштах.

Відмітна їх особливість: випускаються в обіг в узгодженні з реальними потребами обороту. Позика видається з наданням кредитору застави.

До введення грошей необхідно було знайти того, у кого є необхідний товар, після чого умовити його помінятися на речі, наявні в наявності у покупця.

Також click here є Історичні дані про те, що першою людиною, яка запропонувала використовувати залізні гроші, є король Дарій.

При цьому тут може йтися як про традиційні валюти, що випускаються і контролюються державами, так і про приватні валюти (випускаються недержавними платіжними системами).

Це означає, що гроші можна обміняти на будь-які інші товари чи з допомогою грошей можна оцінити їх вартість.

Найціннішими при цьому вважаються монети, виготовлені з благородних металів.

Це пов'язано з тим, що продавці можуть надавати покупцям відстрочку. Відповідно, виникає нове економічне поняття - кредит.

Іншими словами, у таких грошей неоднорідність може проявлятися в відмінності ступеня надійності.

Ідея з банкнотами сподобалася правителям багатьох держав.

Report this page